ANBARCONTIN

اجاره انبار
مجموعه انبارکانتین ارائه دهنده خدمات انبار و فروش کانتینر ۲۰ فوت و ۴۰ فوت تنوعی از خدمات اجاره انبار را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. این انبار ها به چهار دسته زیر تقسیم می شوند :

  • انبار کانتینری
  • انبار سوله ای مسقف
  • انبار عمومی روباز
  • انبار سردخانه ای و انبار کانتینر یخچالی

تمامی چهار انبار نام برده مناسب تمامی کسب و کار های کوچک و بزرگ در محدوده کلانشهر تهران است و شما مشتریان عزیز می توانید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، فصلی و یا حتی سالانه انبار را اجاره نمایید. برای اجاره تمامی انبار ها، قرارداد مشخص با مبلغ مشخص و تضمین امضا می گردد. شما می توانید به صورت روزانه به انبار خودتان دسترسی داشته باشید و محصولات را به انبار وارد یا از انبار خارج نمایید. تمامی انبار ها از ایمنی و امنیت بالا برخوردار هستند. به ویژه انبار کانتینری و انبار سوله ای که انبار ها به صورت مستقل و دارای درب جداگانه هستند. هر انبار مشابه صندوق امانات در اختیار مشتری قرار می گیرد و دارای قفل و پلمپ اختصاصی هستند.

از طرفی شعبه های مجموعه انبارکانتین در نقاطی امن، حفاظت شده و با دسترسی ایمن و ساده قرار دارند که به روش های متفاوت توسط نگهبان حفاظت می شوند. تمامی انبارها به دوربین مداربسته، دزدگیر و سگ مجهز هستند.

اجاره انبار کانتینری

انبارکانتینری انتخاب خوبی برای اشخاص و کسب و کار های بزرگ و کوچک است که می خواهند وسایل اداری، وسایل منزل، تجهیزات حساس الکتریکی و الکترونیکی و ... را در فضای بهینه و با قیمت مناسب انبار نمایند.

کسب اطلاعات بیشتر

اجاره انبار سوله ای مسقف

انبار سوله مسقف از یک سوله که به انبار های کوچکتر تقسیم شده است، تشکیل شده است. ظرفیت انبار سوله ای به دو دسته 20 فوت و 30 فوت تقسیم می شود.

کسب اطلاعات بیشتر

اجاره انبار سردخانه ای

انبار سردخانه ای از کانتینر یخچالی 20 فوت و 40 فوت تشکیل شده است و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای انبار مواد غذایی و تجهیزات حساس پزشکی است

کسب اطلاعات بیشتر

اجاره انبار روباز عمومی

انبار روباز عمومی با عدم محدودیت در متراژ و ارتفاع، مناسب تجهیزاتی است که در مقابل باد و باران مقاوم و آسیب نمی بینند. این نوع انبار به صورت عمومی اجاره داده می شود

کسب اطلاعات بیشتر

اولین قدم برای رزرو و اجاره انبار

برای شروع ابتدا کافی است با کارشناسان ما در انبارکانتین در تماس باشید. ابتدا لازم است از خالی بودن انبار با ظرفیت مورد نیازتان آگاه شوید. سپس اطلاعات تکمیلی و هزینه اجاره را از کارشناس انبار کانتین دریافت کنید. در صورتی که انبار مورد نظر آزاد بود کافی است درخواست رزرو آن را به کارشناسان انبارکانتین بدهید. کارشناسان ما روز مشخصی را برای حضور در انبار و امضای قرارداد به شما اعلام و پس از امضای قرارداد اجاره انبار می توانید هر زمان که می خواهید به انبار خود دسترسی داشته باشید.

جدیدترین مقالات انبارکانتین

مقالاتی کاربردی و جالب در مورد کانتینر، تاریخچه کانتینر و خانه کانتینری

آزادگان ، جاده احمد آباد مستوفی، سه راهی فیروز بهرام، خیابان چناران، بوستان چهارم، جنب بتن ویلا، انبار تهران دپو ( ابراهیمی)

ircontin@gmail.com

۰۲۱-۵۶۸۲۳۱۸۰

۰۲۱-۷۷۳۱۳۶۹۳

تماس با ما

انبار کانتین ارائه دهنده خدمات انبار کانتینری و کانتینر یخچالی، آماده قبول اجاره انواع انبار کانتینری است که می توانید برای در خواست از اطلاعات تماس روبرو استفاده کنید