ANBARCONTIN

درباره انبارکانتین

یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی تمامی مردم و کسب و کار ها، وجود انبار برای دپوی موقت یا دائمی کالا است که انبارکانتین توانسته است با روشی جدید این مشکل را از پیش روی بردارد. بدون شک به طور عادی اگر شخص یا کسب و کاری قصد اجاره انبار را داشته باشد، مشکلاتی از قبیل زمان، هزینه و امنیت را پیش روی دارد که در صورت استفاده از خدمات انبارکانتین می تواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه، سایر نگرانی ها در مورد تهیه انبار را برطرف کند. انبارکانتین با استفاده از کانتینر های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت توانسته است انبار کانتینری را در اختیار مشتریان قرار دهد تا به راحتی بتوانند هر وسیله ای را در جای مشخص انبار کنند. همچنین برخی از مشاغل نیازمند انبار مواد غذایی هستند که در این صورت می توانند از کانتینر یخچالی یا کانتینر سردخانه ای انبار کانتین استفاده کنند.

با استفاده از این کانتینر ها، مواد غذایی در درجه دمایی مناسب و در محیطی تمیز انبار می شوند و به کمک سیستم برق کمکی هیچ نگرانی در مورد قطعی برق و از بین رفتن محصولات باقی نمی ماند. تمامی انبار ها قابل اجاره به صورت روزانه، ماهانه و سالانه هستند و افراد می توانند با توجه به نیاز خود قرار داد اجاره انبار را با انبارکانتین امضا نمایند. بدیهی است اجاره انبار به صورت سالانه به صرفه تر از اجاره انبار به صورت ماهانه یا روزانه است.

همچنین انبار ها به دلیل وجود نگهبان انسانی، حیوانی و سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. گفتنی است تمامی وسایل داخل انبار تا سقف مبلغی مشخص بیمه آتش سوزی خواهند شد. دسترسی به انبار ها می تواند به صورت روزانه باشد و به دلیل استقلال کانتینر ها از یکدیگر، صاحب انبار می تواند قفل اختصاصی برای خود داشته باشد. در صورت وجود هرگونه سوال در مورد انبار ها می توانید به صفحه سوالات متداول انبار کانتینری مراجعه نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان انبارکانتین در تماس باشید.

جدیدترین مقالات انبارکانتین

مقالاتی کاربردی و جالب در مورد کانتینر، تاریخچه کانتینر و خانه کانتینری

خیابان دماوند – سه راه آزمایش قدیم – کارخانه آزمایش – خیابان چهارم شرقی – پلاک ۷۱ – انبار امانات دپو

ircontin@gmail.com

تماس با ما

انبارکانتین پیشتاز در ارائه انبارهای داخل سوله مسقف و انبار کانتینری در شهر تهران با شعب متنوع سرتاسر شهر و قیمت مناسب