ANBARCONTIN

اجاره انبار کانتینری
انبار کانتینری یک فضای امن برای نگهداری و دپوی کالا و لوازم منزل است. این نوع انبار از یک کانتینر تشکیل شده است که دارای یک یا دو درب ورودی با قفل و پلمپ اختصاصی است. انبار های کانتینری در چهار ظرفیت 10 فوت، 20 فوت، 30 فوت و 40 فوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. دارای ویژگی های مهم زیر است

ویژگی های انبار کانتینری

امنیت بالا

هر انبار کانتینری دارای یک یا دو درب اختصاصی است با قفل و پلمپ است که فقط صاحب انبار می تواند به آن دسترسی داشته باشد. همچنین دیواره های انبار به دلیل استفاده از فولاد بسیار امن و غیر قابل نفود است. همچنین محیط اصلی انبار توسط نگهبانان به طور کلی حفاظت می شود. هر کدام از انبار ها دارای نگهبان، دوربین مداربسته، برج مراقبت و سگ است.

محافظت از کالا در مقابل باد و باران

شما می توانید تمامی وسایل الکتریکی، الکترونیکی و هر وسیله ای که نسبت به بارش باران و وزیدن باد حساس است را داخل انبار کانتینری خود قرار دهید. به دلیل پوشش مناسب کانتینر ها، آب داخل ان ها نفوذ نمی کند و در نتیجه هیچ آسیبی به کالا وارد نمی شود.

ابعاد مناسب و تنوع ظرفیت

ابعاد انبار کانتینری بیشتر مناسب لوازم خانگی و کسب و کار هایی است که حجم تجهیزات آن ها کم و اجاره انبار بزرگ برای آن ها به صرفه نیست. انبار کانتینری در 4 ظرفیت 10 فوت، 20 فوت، 30 فوت و 40 فوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بتوانند با توجه به نیازشان ظرفیت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

تنوع روش اجاره انبار کانتینری

شما می توانید انبار کانتینری را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه اجاره کنید. با این ویژگی دیگر لازم نیست برای اجاره 2 ماه یک انبار مبلغ اجاره سالانه پرداخت کنید. گفتنی است هزینه اجاره در صورت اجاره سالانه شامل تخفیف نیز می گردد. از طرفی برای اجاره سالانه شما می توانید از سیستم رهن نیز استفاده کنید.

قیمت مناسب به نسبت انبار های بزرگ

با توجه به ظرفیت های کوچک و مناسب انبار کانتینری، دیگر لازم نیست به منظور انبار کردن لوازم منزل یا کالا های کوچک اجاره یک انبار بزرگ را بپردازید

دسترسی روزانه و راحت به انبار کانتینری

شما می توانید در طول روز هر زمان که بخواهید به راحتی به انبار خود دسترسی داشته باشید. به همین منظور کلیه تولید کنندگان می توانند از انبار کانتینری به منظور نگهداری مواد اولیه تولید نیز استفاده کنند.

قرارداد اجاره انبار کانتینری

برای اجاره هر انبار کانتینری لازم است در محل انبار حضور پیدا کنید و قرارداد مربوط به اجاره را امضا نمایید. قرارداد ها با توجه به مدت اجاره در اختیار شما قرار می گیرند

بیمه انبار کانتینری

از سوی مجموعه انبارکانتین، تمامی انبار های کانتینری تا سقف 20 میلیون تومان بیمه آتشسوزی می شوند. برای افزایش رقم بیمه می توانید در هنگام عقد قرارداد این نکته را نیز ذکر نمایید

سوالات متداول برای اجاره انبار کانتینری

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد انبار کانتینری ابتدا سوالات متداول را مطالعه فرمایید. در صورتی که سوال شما در بین موارد زیر نبود، با کارشناسان ما در انبارکانتین تماس بگیرید.

 • انبار کانتینری به دلیل برخورداری از فضا و قیمت مناسب گزینه خوبی برای کسب و کار های کوچک و همچنین تمامی افرادی است که قصد انبار کردن وسایل منزل را دارند. این انبار اختصاصی بوده و از هرگونه تغییرات شرایط آب و هوایی مصون است. بنابر این می توان به راحتی تمامی تجهیزات حساس الکتریکی و الکترونیکی را نیز در آن قرار دهید.

 • اجاره انبار کانتینری به صورت قراردادی و در بازه روزانه، هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه است. بدیهی است برای اجاره های سالانه تخفیف در نظر گرفته می شود. در برخی موارد می توانید از سیستم رهن نیز برای انبار ها استفاده نمایید.س

 • انبار های کانتینری در ابعاد 10 فوت، 20 فوت، 30 فوت و 40 فوت عرضه می شوند. ظرفیت هر کدام از انبار ها به صورت زیر است :
  کانتینر 10 فوت : معادل یک نیسان و برای برخی بار ها حتی بیشتر از یک نیسان جا می شود
  کانتینر 20 فوت : معادل یک خاور اسباب منزل داخل آن جا می شود
  کانتینر 30 فوت : معادل دو خاور اسباب منزل داخل آن جا می شود
  کانتینر 40 فوت : معادل دو خاور و یک نیسان اسباب منزل داخل آن جا می شود
  گفتنی است ارتفاع کلی هر کانتینر 2 متر و 80 سانتی متر است که ارتفاع مفید آن حدود 2 متر و 60 سانتی متر است.

 • قبل از اجاره انبار کانتینری لازم است تا نوع درب ورودی آن مشخص شود. برای اطلاع از این موضوع کافی است با کارشناسان ما در انبارکانتین در تماس باشید. در کل انبارهای کانتینری دارای 3 مدل درب ورودی هستند. درب دو لنگه که بزرگ ترین درب است دارای ارتفاع مفید 260 سانتی متر و عرض 230 سانتی متر است. در برخی موارد درب انبار ها یک لنگه است که بدون شک عرض آن نصف می شود. کانتینر های 10 فوت هم در بیشتر موارد دارای درب کوچکتری است که ارتفاع آن حدود 190 سانتی متر و عرض آن حدود 130 سانتی متر است. گفتنی است طول کلی کانتینر 40 فوت حدود 12 متر است.

 • شما می توانید از قفل های معمولی مخصوص درب انباری و یا حفاظ ساختمان استفاده کنید. در صورتی که قفل مناسبی ندارید می توانید از محل انبار قفل تهیه کنید. همچنین می توانید با پرداخت هزینه اندکی، درب کانتینر خود را پلمپ سریال دار نیز بکنید تا خیالتان از دسترسی غیر مجاز به آن راحت شود.

 • در محیط انبار پله های مخصوصی وجود دارد که در جلوی درب کانتینر قرار می گیرد و کارگران می توانند بار را به راحتی به طبقه دوم منتقل کنند.

اجاره انبار کانتینری

نرخ اجاره ماهانه انبار کانتینری به صورت زیر است

انبار کانتینر ۱۰ فوت

تومان۳۰۰،۰۰۰ ماهانه

 • معادل ظرفیت یک نیسان
 • دربست با قفل اختصاصی
 • دسترسی روزانه
 • قابلیت بیمه شدن وسایل
رزرو و اجاره انبار

انبار کانتینر ۴۰ فوت

تومان۸۵۰،۰۰۰ ماهانه

 • معادل ظرفیت دو خاور
 • دربست با قفل اختصاصی
 • دسترسی روزانه
 • قابلیت بیمه شدن وسایل
رزرو و اجاره انبار

اولین قدم برای رزرو و اجاره انبار کانتینری

برای شروع ابتدا کافی است با کارشناسان ما در انبارکانتین در تماس باشید. ابتدا لازم است از خالی بودن انبار با ظرفیت مورد نیازتان آگاه شوید. سپس اطلاعات تکمیلی و هزینه اجاره را از کارشناس انبار کانتین دریافت کنید. در صورتی که انبار مورد نظر آزاد بود کافی است درخواست رزرو آن را به کارشناسان انبارکانتین بدهید. کارشناسان ما روز مشخصی را برای حضور در انبار و امضای قرارداد به شما اعلام و پس از امضای قرارداد اجاره انبار می توانید هر زمان که می خواهید به انبار خود دسترسی داشته باشید.

جدیدترین مقالات انبارکانتین

مقالاتی کاربردی و جالب در مورد کانتینر، تاریخچه کانتینر و خانه کانتینری

آزادگان ، جاده احمد آباد مستوفی، سه راهی فیروز بهرام، خیابان چناران، بوستان چهارم، جنب بتن ویلا، انبار تهران دپو ( ابراهیمی)

ircontin@gmail.com

۰۲۱-۵۶۸۲۳۱۸۰

۰۲۱-۷۷۳۱۳۶۹۳

تماس با ما

انبار کانتین ارائه دهنده خدمات انبار کانتینری و کانتینر یخچالی، آماده قبول اجاره انواع انبار کانتینری است که می توانید برای در خواست از اطلاعات تماس روبرو استفاده کنید