ANBARCONTIN

اجاره انبار سوله ای مسقف
انبار سوله ای مسقف نوع خاصی از انبار است که کالا ها داخل انبار های مجزا در داخل یک سوله نگهداری می شوند. به این صورت که یک سوله بزرگ به انبار های کوچکتر تقسیم شده و علارقم محافظت از کالا ها در برابر تغییر شرایط محیطی مثل باد و باران، امنیت انبار ها نیز افزایش پیدا کرده است. انبار سوله ای مسقف در ظرفیت های 20 فوت و 30 فوت عرضه می شود. شما می توانید در هر کسب و کاری از این انبار ها برای نگهداری کالاهای ساده تا حساس نیز از آن استفاده کنید. ویژگی های انبار سوله ای مسقف به صورت زیر است

ویژگی های انبار سوله ای مسقف

امنیت بالا

انبار سوله ای نتنها داخل یک سوله امن قرار گرفته بلکه هر کدام از انبار ها به صورت مستقل و دارای درب و قفل مجزا است. در بین تمامی سرویس های انبار مجموعه انبارکانتین، انبار سوله ای مسقف دارای بیشترین امنیت است.

محفاظت از کالا ها در مقابل باد و باران

همانطور که گفته شد،‌ انبار سوله ای از انبار های کوچک داخل سوله تشکیل شده است و به همین منظور حفاظت از کالا در مقابل باد و باران دو برابر شده و با خیال راحت می توانید تجهیزات حساس مانند تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی را در این انبار ها نگهداری کنید.

ابعاد مناسب و تنوع ظرفیت

انبار سوله ای از انبار های ۲۰ فوت و ۳۰ فوت تشکیل شده که این ابعاد مناسب تمامی کسب و کار ها و همچنین اسباب و اساسیه خانه است. انبار ۲۰ فوت مناسب یک خاور بار و انبار ۳۰ فوت مناسب ۲ خاور بار است.

تنوع روش های اجاره انبار

انبار سوله ای را می توانید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه اجاره نمایید. به این صورت دیگر لزومی ندارد برای نگهداری موقتی کالا هزینه اجاره سالانه پرداخت نمایید. بدیهی است در صورت اجاره سالانه تخفیف هم شامل قیمت اجاره انبار می شود.

قیمت مناسب

بدون شک انبار سوله ای به نسبت انبار های داخل ساختمان از قیمت مناسب تری برخوردار است. همچنین شما می توانید انبار سوله ای را مطابق زمان مورد نیاز خود اجاره کنید و لازم به پرداخت اجاره تا یکسال نیست.

دسترسی روزانه و راحت

از مهم ترین ویژگی های انبار سوله ای، دسترسی ساده و روزانه به انبار است. شما می توانید در طول یک روز کاری در هر زمانی به انبار خود مراجعه و دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید از لیفتراک نیز برای جابه جایی کالا ها استفاده کنید. انبار سوله ای مجهز به لیفتراک نیز هست که شما می توانید با هزینه اضافه و هماهنگی از قبل، لیفتراک را اجاره نمایید

قرارداد اجاره و بیمه

برای اجاره هر نوع انبار و با هر ظرفیتی از مجموعه انبارکانتین، نیاز به نوشتن قرارداد اجاره وجود دارد که در این قرارداد مدت اجاره و شرایط اجاره ذکر شده است. همچنین تمامی انبار های مجموعه انبارکانتین تا سقف ۲۰ میلیون تومان دارای بیمه آتشسوزی است. در صورتی که قصد افزایش این رقم را دارید می توانید قبل نوشتن قرارداد با کارشناسان ما در انبارکانتین هماهنگی های لازم را به عمل بیاورید.

حمل و نقل راحت بار به داخل انبار

شما می توانید به راحتی، ماشین حمل بار را به نزدیکی انبار خود هدایت و در آنجا از لیفتراک برای جابه جایی کالا ها استفاده کنید. همچنین برای انبار های طبقه دوم می توانید از پله های فلزی آماده در محیط انبار استفاده کنید. این پله ها مقاوم بوده و کارگران می توانند به راحتی کالا ها را به انبار های طبقه دوم منتقل کنند.

سوالات متداول برای اجاره انبار سوله ای مسقف

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد انبار سوله ای ابتدا سوالات متداول را مطالعه فرمایید. در صورتی که سوال شما در بین موارد زیر نبود، با کارشناسان ما در انبارکانتین تماس بگیرید.

  • تمامی کسب و کار های کوچک و بزرگ به همراه مستاجرین که قصد انبار وسایل منزل را دارند می توانند از انبار سوله ای مسقف استفاه کنند. انبار سوله ای به دلیل ابعاد و قیمت های مناسب می تواند بهترین گزینه پیش روی این افراد باشد.

  • قرارداد های اجاره انبار سوله ای به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه است. شما می توانید در هنگام امضای قرارداد مدت زمان اجاره را ذکر و مطابق همان هزینه اجاره را پرداخت نمایید. در بعضی موارد امکان رهن انبار نیز برای مدت زمان طولانی امکان پذیر است. گفتنی است در صورتی که مدت اجاره به سال افزایش پیدا کند، هزینه اجاره شامل تخفیف می شود.

  • انبار سوله ای در دو ظرفیت ۲۰ فوت و ۳۰ فوت ارائه می شود. انبار ۲۰ فوت معادل یک خاور اساس منزل و انبار ۳۰ فوت معادل دو خاور اساس منزل است. گفتنی است ارتفاع انبار سوله ای مسقف بیشتر از انبار کانتینری بوده و این ارتفاع در حدود ۳ متر است.

  • شما می توانید از قفل های معمولی انباری و قفل های مخصوص حفاظ برای درب ورودی انبار خودتان استفاده کنید. در صورتی که قفل مناسب در اختیار ندارید می توانید از محل انبار قفل مناسب و ایمن تهیه نمایید.

اجاره انبار سوله ای مسقف

نرخ اجاره ماهانه انبار سوله ای به صورت زیر است

انبار سوله ای ۲۰ فوت

تماس بگیرید

  • معادل ظرفیت یک خاور
  • دربست با قفل اختصاصی
  • دسترسی روزانه
  • قابلیت بیمه شدن وسایل
رزرو و اجاره انبار

اولین قدم برای رزرو و اجاره انبار سوله ای مسقف

برای شروع ابتدا کافی است با کارشناسان ما در انبارکانتین در تماس باشید. ابتدا لازم است از خالی بودن انبار با ظرفیت مورد نیازتان آگاه شوید. سپس اطلاعات تکمیلی و هزینه اجاره را از کارشناس انبار کانتین دریافت کنید. در صورتی که انبار مورد نظر آزاد بود کافی است درخواست رزرو آن را به کارشناسان انبارکانتین بدهید. کارشناسان ما روز مشخصی را برای حضور در انبار و امضای قرارداد به شما اعلام و پس از امضای قرارداد اجاره انبار می توانید هر زمان که می خواهید به انبار خود دسترسی داشته باشید.

جدیدترین مقالات انبارکانتین

مقالاتی کاربردی و جالب در مورد کانتینر، تاریخچه کانتینر و خانه کانتینری

خیابان دماوند – سه راه آزمایش قدیم – کارخانه آزمایش – خیابان چهارم شرقی – پلاک ۷۱ – انبار امانات دپو

ircontin@gmail.com

تماس با ما

انبارکانتین پیشتاز در ارائه انبارهای داخل سوله مسقف و انبار کانتینری در شهر تهران با شعب متنوع سرتاسر شهر و قیمت مناسب