ANBARCONTIN

اجاره انبار روباز عمومی
انبار روباز عمومی بهترین انتخاب برای کسب و کار هایی است که نیاز به متراژ بالا و عدم محدودیت در ارتفاع انبار دارند. این نوع انبار فضای بزرگی را به خود اختصاص داده و شما می توانید با توجه به متراژ مورد نیاز خود به صورت ماهانه اجاره پرداخت کنید. گفتنی است انبار روباز مناسب کالا هایی است که در مقابل باد و باران مقاوم هستند و صدمه ای به آن ها وارد نمی شود. از مهم ترین ویژگی های انبار روباز عمومی می توان به موارد زیر اشاره کرد

ویژگی های انبار روباز عمومی

امنیت بالا

کل محوطه انبار روباز عمومی توسط نگهبان کنترل می شود. شب ها بعد از بسته شدن درب ورودی، تعدادی نگهبان از برج دیدبانی فضای کلی انبار را کنترل می کنند. همچنین در کنار نگهبانان از دوربین مداربسته و سگ به منظور افزایش امنیت استفاده شده است. شما می توانید بدون هیچ نگرانی کالاهای خود را داخل انبار نگهداری کنید.

عدم محدودیت در متراژ و ارتفاع

شما می توانید انبار روباز عمومی را به متراژ مورد نظر به صورت ماهانه اجاره کنید. همچنین امکان افزایش متراژ نیز به مرور زمان با گسترش کار وجود دارد. از طرفی به دلیل نبود سقف محدودیت ارتفاع نیز برداشته و شما می توانید کالاهای با ارتفاع بالا را نیز انبار کنید.

تنوع روش اجاره انبار روباز عمومی

شما می توانید انبار روباز عمومی را به صورت ماهانه، فصلی و سالانه اجاره کنید. با این ویژگی دیگر لازم نیست برای اجاره 2 ماه یک انبار مبلغ اجاره سالانه پرداخت کنید. گفتنی است هزینه اجاره در صورت اجاره سالانه شامل تخفیف نیز می گردد. از طرفی برای اجاره سالانه شما می توانید از سیستم رهن نیز استفاده کنید.

دسترسی روزانه و راحت به انبار روباز عمومی

شما می توانید در طول روز هر زمان که بخواهید به راحتی به انبار خود دسترسی داشته باشید. به همین منظور کلیه تولید کنندگان می توانند از انبار روباز عمومی به منظور نگهداری مواد اولیه تولید نیز استفاده کنند.

قرارداد اجاره انبار روباز

برای اجاره هر انبار روباز عمومی لازم است در محل انبار حضور پیدا کنید و قرارداد مربوط به اجاره را امضا نمایید. قرارداد ها با توجه به مدت اجاره در اختیار شما قرار می گیرند

دسترسی روزانه و راحت

از مهم ترین ویژگی های انبار سوله ای، دسترسی ساده و روزانه به انبار است. شما می توانید در طول یک روز کاری در هر زمانی به انبار خود مراجعه و دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید از لیفتراک نیز برای جابه جایی کالا ها استفاده کنید. انبار سوله ای مجهز به لیفتراک نیز هست که شما می توانید با هزینه اضافه و هماهنگی از قبل، لیفتراک را اجاره نمایید

بیمه انبار روباز عمومی

از سوی مجموعه انبارکانتین، تمامی انبار های روباز عمومی تا سقف 20 میلیون تومان بیمه آتشسوزی می شوند. برای افزایش رقم بیمه می توانید در هنگام عقد قرارداد این نکته را نیز ذکر نمایید

سوالات متداول برای اجاره انبار روباز عمومی

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد انبار روباز عمومی ابتدا سوالات متداول را مطالعه فرمایید. در صورتی که سوال شما در بین موارد زیر نبود، با کارشناسان ما در انبارکانتین تماس بگیرید.

 • این نوع انبار را بیشتر می توان مناسب کالاهایی دانست که در مقابل تغییر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و مشکلی برای آن ها پیش نمی آید. به عنوان مثال می توان کالاهای زیر را در انبار روباز عمومی نگهداری کرد :
  مصالح ساختمانی
  انواع فلزات و آهن آلات
  ماشین آلات صنعتی
  مایعات و کالاهایی با بسته بندی ضد آب
  کانتینر های حمل کالا
  کانکس و سازه های فلزی

 • اجاره انبار روباز به صورت قراردادی و در بازه ماهانه، فصلی و سالانه است. بدیهی است برای اجاره های سالانه تخفیف در نظر گرفته می شود. در برخی موارد می توانید از سیستم رهن نیز برای انبار ها استفاده نمایید.

 • شما می توانید بر حسب نیاز هر متراژی از انبار را که می خواهید اجاره نمایید. همچنین محدودیت ارتفاع نیز در انبار وجود ندارد

اجاره انبار روباز عمومی

نرخ اجاره ماهانه انبار روباز عمومی به صورت زیر است

اولین قدم برای رزرو و اجاره انبار روباز عمومی

برای شروع ابتدا کافی است با کارشناسان ما در انبارکانتین در تماس باشید. ابتدا لازم است از خالی بودن انبار با ظرفیت مورد نیازتان آگاه شوید. سپس اطلاعات تکمیلی و هزینه اجاره را از کارشناس انبار کانتین دریافت کنید. در صورتی که انبار مورد نظر آزاد بود کافی است درخواست رزرو آن را به کارشناسان انبارکانتین بدهید. کارشناسان ما روز مشخصی را برای حضور در انبار و امضای قرارداد به شما اعلام و پس از امضای قرارداد اجاره انبار می توانید هر زمان که می خواهید به انبار خود دسترسی داشته باشید.

جدیدترین مقالات انبارکانتین

مقالاتی کاربردی و جالب در مورد کانتینر، تاریخچه کانتینر و خانه کانتینری

خیابان دماوند – سه راه آزمایش قدیم – کارخانه آزمایش – خیابان چهارم شرقی – پلاک ۷۱ – انبار امانات دپو

ircontin@gmail.com

تماس با ما

انبارکانتین پیشتاز در ارائه انبارهای داخل سوله مسقف و انبار کانتینری در شهر تهران با شعب متنوع سرتاسر شهر و قیمت مناسب