ANBARCONTIN

اجاره انبار سردخانه ای
برای نگهداری و انبار برخی از کالاها مثل مواد غذایی و دارو ها نیاز به انبار با سردخانه است که مجموعه انبارکانتین با در دست داشتن کانتینر یخچالی امکان انبار این نوع کالاها را نیز فراهم آورده است. انبار کانتینر یخچالی یا همان انبار سردخانه ای بهترین گزینه برای کسب و کار هایی است که قصد انبار مواد غذایی یا تجهیزات پزشکی حساس را دارند و دمای محیط انبار نباید از درجه ای مشخص بالاتر برود. هر کانتینر یخچالی دارای سیستم خنک کننده هوشمند است که می تواند در طول شبانه روز دمای محیط داخل را روی درجه ای مشخص حفظ نماید. این درجه می تواند زیر صفر و یا حتی نزدیک به صفر باشد. همچنین به منظور حفظ دمای بهتر، فضای داخل این کانتینر کاملا عایق و دارای جداره های آلمینیوم است. لازم به ذکر است برای افزایش ایمنی هر کانتینر یخچالی، از یک دیزل ژنراتور نیز کنار آن استفاده شده است تا در هنگام قطعی برق مشکلی برای کالا ها پیش نیاید. این نوع انبار اختصاصی بوده و درب آن توسط خود مشتری پلمپ و قفل می شود. ویژگی های انبار سردخانه ای به صورت زیر است

ویژگی های انبار سردخانه ای

امنیت بالا

هر انبار سردخانه از یک کانتینر یخچالی تشکیل شده است و به صورت مستقل توسط مشتری قفل یا پلمپ می شود. گفتنی است تمامی کانتینر های یخچالی خود در فضای انبار مجموعه انبارکانتین قرار گرفته اند که از این بابت امنیت آن ها افزایش می یابد. سرتاسر مجموعه انبارکانتین توسط نگهبان ها کنترل و فضای مجموعه دارای دوربین مداربسته و سگ نگهبان است.

سیستم سرمایشی هوشمند و کنترل دما

هر کدام از کانتینر های یخچالی دارای سیستم خنک کننده هوشمند برقی است که می تواند دمای داخل کانتینر را روی عدد مشخصی تنظیم نماید. همچنین به منظور افزایش ایمنی از دیزل ژنراتور با سوخت گازوئیل در کنار کانتینر یخچالی استفاده شده است تا در مواقع قطعی برق کالاهای داخل انبار آسیب نبیند.

ابعاد کوچک و مناسب

به طور معمول سردخانه ها دارای ابعاد بسیار بزرگی هستند که از طرفی این فضا باعث افزایش مبلغ اجاره می شود. انبار سردخانه ای کانتینری دارای ظرفیت ۲۰ فوت و ۴۰ فوت است و به صورت اختصاصی توسط مستاجر کنترل می شود.

تنوع روش اجاره انبار سردخانه ای

شما می توانید انبار سردخانه ای را به صورت ماهانه، فصلی و سالانه اجاره کنید. با این ویژگی دیگر لازم نیست برای اجاره 2 ماه یک انبار مبلغ اجاره سالانه پرداخت کنید. گفتنی است هزینه اجاره در صورت اجاره سالانه شامل تخفیف نیز می گردد.

دسترسی روزانه و راحت به انبار سردخانه ای

شما می توانید در طول روز هر زمان که بخواهید به راحتی به انبار خود دسترسی داشته باشید. به همین منظور کلیه تولید کنندگان می توانند از انبار سردخانه ای کانتینری به منظور نگهداری مواد اولیه تولید نیز استفاده کنند.

قرارداد اجاره انبار سردخانه ای

برای اجاره هر انبار سردخانه ای لازم است در محل انبار حضور پیدا کنید و قرارداد مربوط به اجاره را امضا نمایید. قرارداد ها با توجه به مدت اجاره در اختیار شما قرار می گیرند. بعد از نوشتن قرار داد هر زمان که بخواهید می توانید به انبار دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول برای اجاره انبار سردخانه ای

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد انبار سردخانه ای ابتدا سوالات متداول را مطالعه فرمایید. در صورتی که سوال شما در بین موارد زیر نبود، با کارشناسان ما در انبارکانتین تماس بگیرید.

  • تمامی تولید کنندگان و کسب و کار های کوچک می توانند به منظور نگهداری مواد غذایی، دارویی و حساس صنعتی از انبار سردخانه ای کانتینری استفاده نمایند. همچنین این انبار مناسب تولید کنندگان محصولات خوراکی در خارج از پایتخت است که می خواهند فرایند پخش محصولات خود را در داخل پایتخت به راحتی انجام دهند.

  • اجاره انبار سردخانه ای به صورت قراردادی و در بازه ماهانه، فصلی و سالانه است. بدیهی است برای اجاره های سالانه تخفیف در نظر گرفته می شود.

  • هر انبار سردخانه ای از یک کانتینر یخچالی ۲۰ فوت یا ۴۰ فوت تشکیل شده است که ارتفاع مفید آن ۲۶۰ سانتی متر و عرض ورودی ۲۴۰ سانتی متر است. همچنین درب های ورودی این نوع کانتینر به صورت دو لنگه است. گفتنی است بخش کوچکی از ظرفیت این نوع کانتینر توسط سیستم سرمایشی اشغال شده است.

  • به منظور ایمن کردن انبار سردخانه ای کانتینری از دیزل ژنراتور های گازوئیلی در محیط استفاده شده است. به محض قطعی برق این دیزل ژنراتور فعال شده و فرایند برق رسانی به سیستم سرمایش کانتینر را انجام می دهد. گفتنی است به دلیل استفاده از دیواره های آیمینیومی و عایق در داخل کانتینر یخچالی دمای محیط تا مدت زیادی حفظ و روی عدد مشخص باقی می ماند.

اجاره انبار سردخانه ای

نرخ اجاره ماهانه انبار سردخانه ای به صورت زیر است

انبار سردخانه ۲۰ فوت

تومان۳،۵۰۰،۰۰۰ ماهانه

  • معادل ظرفیت یک خاور
  • دربست با قفل اختصاصی
  • دسترسی روزانه
  • ژنراتور برق اضطراری
  • تنظیم درجه سرمایش
  • بدنه عایق و آلمینیومی
رزرو و اجاره انبار

اولین قدم برای رزرو و اجاره انبار سردخانه ای

برای شروع ابتدا کافی است با کارشناسان ما در انبارکانتین در تماس باشید. ابتدا لازم است از خالی بودن انبار با ظرفیت مورد نیازتان آگاه شوید. سپس اطلاعات تکمیلی و هزینه اجاره را از کارشناس انبار کانتین دریافت کنید. در صورتی که انبار مورد نظر آزاد بود کافی است درخواست رزرو آن را به کارشناسان انبارکانتین بدهید. کارشناسان ما روز مشخصی را برای حضور در انبار و امضای قرارداد به شما اعلام و پس از امضای قرارداد اجاره انبار می توانید هر زمان که می خواهید به انبار خود دسترسی داشته باشید.

آزادگان ، جاده احمد آباد مستوفی، سه راهی فیروز بهرام، خیابان چناران، بوستان چهارم، جنب بتن ویلا، انبار تهران دپو ( ابراهیمی)

ircontin@gmail.com

۰۲۱-۵۶۸۲۳۱۸۰

۰۲۱-۷۷۳۱۳۶۹۳

تماس با ما

انبار کانتین ارائه دهنده خدمات انبار کانتینری و کانتینر یخچالی، آماده قبول اجاره انواع انبار کانتینری است که می توانید برای در خواست از اطلاعات تماس روبرو استفاده کنید