ANBARCONTIN

مجموعه انبارکانتین

انبارکانتین یکی از بزرگ ترین مجموعه‎های اجاره انبار اختصاصی شامل انبار کانتینری، انبار مسقف سوله ای، انبار روباز و ... است. این مجوعه با در اختیار داشتن تعدادی انبار در سطح شهر تهران تمامی نیاز‎های کسب و کار‎های کوچک و بزرگ را فراهم نموده است.

تمامی انبار‎های انبارکانتین به صورت مستقل و مانند صندوق امانات در اختیار مشتریان قرار می گیرد. فضای داخل هر انبار مستقل، به صورت یک اتاق مجزا از انبار دیگر و دارای درب و قفل اختصاصی است. شما می توانید در تمام ساعات روز به انبار خود دسترسی و کالا وارد یا خارج نمایید.

از دیگر خدمات مجموعه انبارکانتین، خرید یا فروش کانتینر حمل و نقل بار است. این کانتینر ها در ظرفیت‎های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت خرید و فروش می شود.

مجموعه انبارکانتین با سه مجموعه زیر تمامی خدمات اجاره انبار، خرید و فروش کانکس و کانتینر را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد

مجموعه تهران دپو

خدمات اجاره انبار کانتینری و انبار مسقف

مشاهده سایت مجموعه

مجموعه ایران کانتینر

خدمات فروش کانکس و کانتینر حمل بار

مشاهده سایت مجموعه

مجموعه آی آر کانتین

خدمات فروش کانکس و کانتینر حمل بار

مشاهده سایت مجموعه

جدیدترین مقالات انبارکانتین

مقالاتی کاربردی و جالب در مورد کانتینر، تاریخچه کانتینر و خانه کانتینری

آزادگان ، جاده احمد آباد مستوفی، سه راهی فیروز بهرام، خیابان چناران، بوستان چهارم، جنب بتن ویلا، انبار تهران دپو ( ابراهیمی)

ircontin@gmail.com

۰۲۱-۵۶۸۲۳۱۸۰

۰۲۱-۷۶۷۸۲۲۸۴

تماس با ما

انبار کانتین ارائه دهنده خدمات انبار کانتینری و کانتینر یخچالی، آماده قبول اجاره انواع انبار کانتینری است که می توانید برای در خواست از اطلاعات تماس روبرو استفاده کنید